English Site Title

Wspaniala fotoksiazka slubna

 

Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Warto, aby pozostało w pamięci na długie lata.

Zdjęcia ślubne, to jeden z najlepszych sposobów żeby na zawsze utrwalić te wspaniałe chwile. Po wielu latach z wielką przyjemnością do nich wrócimy.

fotoksiazka slubnaIdealnym pomysłem na uporządkowanie fotografii ślubnych jest fotoksiążka. To połączenie tradycyjnego albumu ze zdjęciami oraz nowoczesnej technologii.Taki spersonalizowany album ślubny z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką nie tylko dla młodej pary, ale także dla całej rodziny. Zwłaszcza dla babć i dziadków, którzy nie przepadają za oglądaniem zdjęć na ekranie komputera czy tabletu. Ale nie tylko, fotoksiążkę ślubną można zaprojektować dla rodziców, którzy brali ślub wiele lat temu. Ich zdjęcia ślubne z pewnością znajdują się w starych, pożółkłych albumach. Fotoksiążka ślubna to okazja do rodzinnych wspomnień i wzruszeń. A także możliwość, aby wyeksponowania w nowy sposób rodzinnych pamiątek.


Czy stworzenie własnej fotoksiązki jest bardzo trudne?

Czy potrzebne są jakieś szczególne umiejętności?


zdjecia slubneOczywiście, że nie ale wymaga sporo czasu i zaangażowania.  Fotkoksiązki tworzy się za pomocą specjalnych, ale bardzo prostych w obsłudze programów. Dzięki nim sami decydujemy jakie fotografie się w niej znajdą, pracujemy nad ich rozmieszczeniem. To my decydujemy jaki format będzie miała nasza fotoksiążka i na jakim papierze zostanie wydrukowana. Co więcej możemy zdecydować się na dodanie tła, rożnych grafik, dymków i podpisów. Liczba możliwości jest praktycznie nieograniczona. Wszystko zależy od naszego gustu oraz pomysłowości. Dzięki temu możemy mieć całkowitą pewność, że nasza fotoksiążka ślubna będzie niepowtarzalna.


Dobrze zaprojektowana fotoksiążka ślubna wygląda jak album kupiony w sklepie.

 


Turystyka ekstremalna

Poza klasycznymi wycieczkami zagranicznymi do popularnych kurortów turystycznych, coraz częściej w biurach podróży spotkać można młode osoby, które zamiast gorących plaż oraz wypoczynku nad basenem oczekują po urlopie czegoś zupełnie innego. Turystyka ekstremalna zdobywa coraz większą popularność. Zazwyczaj są to wyjazdy związane ściśle z przebywaniem w miejscach trudnych (pustynia, sawanna, tajga), jednak wiele osób pyta o możliwość zbliżenia się do krajów, w których trwają konflikty zbrojne. Wyjazdy tego typu są organizowane przez kilka biur podróży w Polsce, jednak same podróże obarczone są wieloma obostrzeniami. Przede wszystkim problemem jest ubezpieczenie: żadne klasyczne ubezpieczenie nie obejmuje opieki podróżnego w miejscach zagrożonych zamieszkami lub wojną. Tym samym wyjazd staje się wysoce ryzykowny, kiedy w grę wchodzi nasze życie lub zdrowie. Istnieje jednak wiele miejsc turystycznych, w których w ostatniej dekadzie doszło do zamieszek. Wśród nich: Egipt, Tunezja. Wydarzenia te mocno wpłynęły na przemysł turystyczny w tych regionach: urlopowicze masowo zaczęli wycofywać swoje rezerwacje w trosce o swoje życie. Podobna sytuacja dalej obecna jest w krajach takich jak na przykład Somalia. Przed każdym wyjazdem warto sprawdzić sytuację polityczną w danym regionie – umożliwią to strony internetowe polskich ambasad. Na ich łamach znajdziemy również informacje o ewentualnych strajkach i utrudnieniach na granicy.

Newsbox News02

Naszą specjalnością jest projektowanie fotoalbumów ślubnych oraz ich wykonywanie. Oferujemy również fotoksiążki ślubne, fotoksiążki dla rodziców i wiele innych. Z naszych usług korzystają zarówno pary młode, jak i fotografowie ślubni.
Zapraszamy na naszą stronę http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/ a szczególnie do nowo uruchomionego bloga poświęconego właśnie fotoalbumom i fotoksiążkom. 

Ameryka Południowa w turystyce

Ameryka Południowa to kontynent daleki od Europy, jednak wart zwiedzenia. Odmienna kultura, tradycje oraz krajobraz zachwycą z pewnością każdego, kto tylko odważy się na tak daleką podróż. Na początek warto znaleźć tanie połączenie lotnicze. Przy odrobinie szczęścia linie lotnicze proponują swoim klientom bilety o niższych cenach, a podróż odbywa się z przesiadkami. Zadecyduj, gdzie chcesz spędzić swój urlop: czy będzie to piękna Brazylia? Argentyna? A może Peru? Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Zanim jednak zdecydujesz się na lot zorientuj się, z jakimi zagrożeniami zdrowotnymi możesz się spotkać. Na stronach ambasady Polskiej w Brazylii czy Chile znajdziesz informacje o niezbędnych szczepieniach oraz placówkach zdrowia. Odpowiednio wcześnie poszukaj dla siebie odpowiedniego noclegu. Niestety, w krajach Ameryki Południowej wielokrotnie standard hoteli dalece odbiega od europejskich norm. Niemniej, odpowiednio wcześnie rezerwowany pokój z porządnym hotelu nie będzie wielkim wydatkiem. Po miastach warto poruszać się komunikacją publiczną. Tu jednak uwaga – trzymajmy dokumenty blisko siebie, pod ręką, a najlepiej zostawiajmy je w hotelowym sejfie. Nie brak bowiem kieszonkowców oraz złodziei, którzy czekają na zagranicznych turystów. Zwiedzając kolejne miasta korzystaj z autokarów oraz kolei. Na miejscu zaopatrz się zarówno w lokalną walutę jak i dolary amerykańskie.

góra | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Accompanying Template Tutorial | Login