English Site Title

Drukowanie zdjec

 

Któż z nas nie lubi robić zdjęć?

Utrwalamy na chwili ważne dla nas momenty, ładne widoki, znajome twarze – chcemy je na zawsze zachować w pamięci. Odkąd na rynku pojawiły się aparaty cyfrowe fotografowanie stało się jeszcze łatwiejsze. Możemy cykać zdjęcia w nieskończoność, nie ogranicza nas już ilość klatek na filmie. Ponadto wynik widzimy od razu na ekranie, widzimy, czy zdjęcie nam się podoba czy nie i w razie potrzeby możemy zrobić następne. Prawdziwą rewolucją było natomiast pojawienie się świetnych aparatów fotograficznych zamontowanych w telefonach komórkowych. Teraz aparat mamy zawsze ze sobą i możemy robić zdjęcia dosłownie wszędzie i w każdej chwili. Wydawałoby się zatem, że fotografia cyfrowa oznacza same plusy. Jest jednak jedna wada, o której mówią wszyscy: Mamy tysiące zdjęć na dysku komputera, ale jak przychodzić co do czego i babia chciałaby obejrzeć zdjęcia swojego wnuka na papierze, okazuje się, że klapa. Nie chce nam się chodzić do fotografa i wywoływać najlepszych zdjęć.

 

Czy jest na to rada? Oczywiście.

drukarka do drukowania zdjęć w domu

Rozwiązanie tego problemu to drukarka fotograficzna np. dnp ds-rx1 https://www.tetenal.com.pl/drukarka-dnp-ds-rx1.html. Niezbyt tania drukarka ale jak na swoją profesjonalną jakość warta tej ceny. Dzięki temu łatwo, prosto i przyjemnie będziemy mogli wywołać zdjęcia bez wychodzenia z domu. Drukowanie zdjęć odbywa się szybko, a jeśli wybierzemy dobry model drukarki fotografie będą świetnej jakości. Wreszcie będziemy mieli namacalne pamiątki z ważnych dla nas chwil i będziemy się mogli nimi podzielić z gośćmi, którzy chcieliby obejrzeć fotki na papierze, nie na ekranie komputera, tabletu czy telewizora.

 

 

 

 

 


Turystyka ekstremalna

Poza klasycznymi wycieczkami zagranicznymi do popularnych kurortów turystycznych, coraz częściej w biurach podróży spotkać można młode osoby, które zamiast gorących plaż oraz wypoczynku nad basenem oczekują po urlopie czegoś zupełnie innego. Turystyka ekstremalna zdobywa coraz większą popularność. Zazwyczaj są to wyjazdy związane ściśle z przebywaniem w miejscach trudnych (pustynia, sawanna, tajga), jednak wiele osób pyta o możliwość zbliżenia się do krajów, w których trwają konflikty zbrojne. Wyjazdy tego typu są organizowane przez kilka biur podróży w Polsce, jednak same podróże obarczone są wieloma obostrzeniami. Przede wszystkim problemem jest ubezpieczenie: żadne klasyczne ubezpieczenie nie obejmuje opieki podróżnego w miejscach zagrożonych zamieszkami lub wojną. Tym samym wyjazd staje się wysoce ryzykowny, kiedy w grę wchodzi nasze życie lub zdrowie. Istnieje jednak wiele miejsc turystycznych, w których w ostatniej dekadzie doszło do zamieszek. Wśród nich: Egipt, Tunezja. Wydarzenia te mocno wpłynęły na przemysł turystyczny w tych regionach: urlopowicze masowo zaczęli wycofywać swoje rezerwacje w trosce o swoje życie. Podobna sytuacja dalej obecna jest w krajach takich jak na przykład Somalia. Przed każdym wyjazdem warto sprawdzić sytuację polityczną w danym regionie – umożliwią to strony internetowe polskich ambasad. Na ich łamach znajdziemy również informacje o ewentualnych strajkach i utrudnieniach na granicy.

Newsbox News02

Naszą specjalnością jest projektowanie fotoalbumów ślubnych oraz ich wykonywanie. Oferujemy również fotoksiążki ślubne, fotoksiążki dla rodziców i wiele innych. Z naszych usług korzystają zarówno pary młode, jak i fotografowie ślubni.
Zapraszamy na naszą stronę http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/ a szczególnie do nowo uruchomionego bloga poświęconego właśnie fotoalbumom i fotoksiążkom. 

Ameryka Południowa w turystyce

Ameryka Południowa to kontynent daleki od Europy, jednak wart zwiedzenia. Odmienna kultura, tradycje oraz krajobraz zachwycą z pewnością każdego, kto tylko odważy się na tak daleką podróż. Na początek warto znaleźć tanie połączenie lotnicze. Przy odrobinie szczęścia linie lotnicze proponują swoim klientom bilety o niższych cenach, a podróż odbywa się z przesiadkami. Zadecyduj, gdzie chcesz spędzić swój urlop: czy będzie to piękna Brazylia? Argentyna? A może Peru? Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Zanim jednak zdecydujesz się na lot zorientuj się, z jakimi zagrożeniami zdrowotnymi możesz się spotkać. Na stronach ambasady Polskiej w Brazylii czy Chile znajdziesz informacje o niezbędnych szczepieniach oraz placówkach zdrowia. Odpowiednio wcześnie poszukaj dla siebie odpowiedniego noclegu. Niestety, w krajach Ameryki Południowej wielokrotnie standard hoteli dalece odbiega od europejskich norm. Niemniej, odpowiednio wcześnie rezerwowany pokój z porządnym hotelu nie będzie wielkim wydatkiem. Po miastach warto poruszać się komunikacją publiczną. Tu jednak uwaga – trzymajmy dokumenty blisko siebie, pod ręką, a najlepiej zostawiajmy je w hotelowym sejfie. Nie brak bowiem kieszonkowców oraz złodziei, którzy czekają na zagranicznych turystów. Zwiedzając kolejne miasta korzystaj z autokarów oraz kolei. Na miejscu zaopatrz się zarówno w lokalną walutę jak i dolary amerykańskie.

góra | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Accompanying Template Tutorial | Login