English Site Title

Ciekawy odczyt

 

26 kwietnia 2015 przybędzie do Polski ktoś niezwykły.  Change Wizzard -  Czarodziej Zmiany, który osoby prowadzące małe biznesy przemienia w ludzi prawdziwego Sukcesu. Hydraulika czyni autentycznym guru wszystkich hydraulików w mi eście.  Z nieznanych nikomu kobiet robi celebrytki.  Drobnych handlowców przepoczwarza w rekiny dystrybucji.

Andy Harrington – jeden z najwybitniejszych mówców świata, założyciel najlepszej na Starym Kontynencie Szkoły Wystąpień Publicznych – pojawił się migawkowo niedawno,  22 marca br w Poznaniu, na słynnym już spotkaniu 7-miu tysięcy ludzi z Anthony Robbinsem.   Mówił niewiele ponad godzinę i  - stała się rzecz niesłychana – setki obecnych tam ludzi rzuciły się, by kupić za około pięć tysięcy złotych warsztaty szkoleniowe z nim… W kwadrans Andy Harrington sprzedał polskim, przeważnie drobnym przedsiębiorcom swoje szkolenia za w sumie kilka milionów złotych !  Kupili je, gdyż rąbek tylko tajemnicy, jaki uchylił, przekonał ich, że warto od tego niezwykłego człowieka pobrać nauki jak zacząć swoją właściwą karierę.  

 26 kwietnia 2015 w Gdynia Arena pojawi się okazja, by raz jeszcze dotknąć muśnięcia geniuszu. Jedyna taka szansa, która za podobnie śmieszną cenę już nigdy w naszym kraju nie powtórzy !

Tego dnia w Gdyni odbędzie się inauguracja globalnego przedsięwzięcia, jakie pierwszy raz zaczyna się w Polsce. Projekt Colway International, to marketing partnerski, w którym może zarabiać pieniądze każdy, kto ma adres e-mail.

 Twórcy firmy Colway, która wyrosła na polskim odkryciu metody pozyskiwania z ryb aktywnego biologicznie kolagenu, w istocie eliksiru młodości, odnieśli ogromny sukces lokalny, przede wszystkim dlatego, że dzielili się swoją wizją z tysiącami rodaczek i rodaków. 26 kwietnia na wielkim START w Gdyni rozszerzają ten biznes na całą Europę, a niebawem na cały świat. Każdy Polak będzie mógł  zarobić fortunę, dając początki lawinie sieci konsumenckich, jakie oplotą glob. Jedyne co trzeba robić w tym, to efektywnie propagować, choćby poprzez internet rzeczy, z których dotąd Polska nie była znana, a z których możemy być dumni.

Jest to projekt otwarty dla każdego, a Gala START w Gdyni jest również imprezą otwartą dla wszystkich. Andy Harrington jest najsłynniejszym, ale nie  jedynym autorytetem, jaki wspiera projekt, którego potencjał marketingowy jest wprost niewyobrażalny.  Godzina z Andy Harringtonem, który powie tam rzeczy sensacyjne, mogące zmienić koleje losu tysięcy przedsiębiorczych osób -  jest prezentem od twórców Colway International dla tych wszystkich, jacy przybędą, aby wziąć udział w wydarzeniu niezwykłym, energetycznym, dającym satysfakcję z bycia Polakiem i motywującym.   W imprezie, która pierwszym, jacy podejmą działania może przynieść fortunę.  Także w znakomitym show scenicznym.


Turystyka ekstremalna

Poza klasycznymi wycieczkami zagranicznymi do popularnych kurortów turystycznych, coraz częściej w biurach podróży spotkać można młode osoby, które zamiast gorących plaż oraz wypoczynku nad basenem oczekują po urlopie czegoś zupełnie innego. Turystyka ekstremalna zdobywa coraz większą popularność. Zazwyczaj są to wyjazdy związane ściśle z przebywaniem w miejscach trudnych (pustynia, sawanna, tajga), jednak wiele osób pyta o możliwość zbliżenia się do krajów, w których trwają konflikty zbrojne. Wyjazdy tego typu są organizowane przez kilka biur podróży w Polsce, jednak same podróże obarczone są wieloma obostrzeniami. Przede wszystkim problemem jest ubezpieczenie: żadne klasyczne ubezpieczenie nie obejmuje opieki podróżnego w miejscach zagrożonych zamieszkami lub wojną. Tym samym wyjazd staje się wysoce ryzykowny, kiedy w grę wchodzi nasze życie lub zdrowie. Istnieje jednak wiele miejsc turystycznych, w których w ostatniej dekadzie doszło do zamieszek. Wśród nich: Egipt, Tunezja. Wydarzenia te mocno wpłynęły na przemysł turystyczny w tych regionach: urlopowicze masowo zaczęli wycofywać swoje rezerwacje w trosce o swoje życie. Podobna sytuacja dalej obecna jest w krajach takich jak na przykład Somalia. Przed każdym wyjazdem warto sprawdzić sytuację polityczną w danym regionie – umożliwią to strony internetowe polskich ambasad. Na ich łamach znajdziemy również informacje o ewentualnych strajkach i utrudnieniach na granicy.

Newsbox News02

Naszą specjalnością jest projektowanie fotoalbumów ślubnych oraz ich wykonywanie. Oferujemy również fotoksiążki ślubne, fotoksiążki dla rodziców i wiele innych. Z naszych usług korzystają zarówno pary młode, jak i fotografowie ślubni.
Zapraszamy na naszą stronę http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/ a szczególnie do nowo uruchomionego bloga poświęconego właśnie fotoalbumom i fotoksiążkom. 

Ameryka Południowa w turystyce

Ameryka Południowa to kontynent daleki od Europy, jednak wart zwiedzenia. Odmienna kultura, tradycje oraz krajobraz zachwycą z pewnością każdego, kto tylko odważy się na tak daleką podróż. Na początek warto znaleźć tanie połączenie lotnicze. Przy odrobinie szczęścia linie lotnicze proponują swoim klientom bilety o niższych cenach, a podróż odbywa się z przesiadkami. Zadecyduj, gdzie chcesz spędzić swój urlop: czy będzie to piękna Brazylia? Argentyna? A może Peru? Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Zanim jednak zdecydujesz się na lot zorientuj się, z jakimi zagrożeniami zdrowotnymi możesz się spotkać. Na stronach ambasady Polskiej w Brazylii czy Chile znajdziesz informacje o niezbędnych szczepieniach oraz placówkach zdrowia. Odpowiednio wcześnie poszukaj dla siebie odpowiedniego noclegu. Niestety, w krajach Ameryki Południowej wielokrotnie standard hoteli dalece odbiega od europejskich norm. Niemniej, odpowiednio wcześnie rezerwowany pokój z porządnym hotelu nie będzie wielkim wydatkiem. Po miastach warto poruszać się komunikacją publiczną. Tu jednak uwaga – trzymajmy dokumenty blisko siebie, pod ręką, a najlepiej zostawiajmy je w hotelowym sejfie. Nie brak bowiem kieszonkowców oraz złodziei, którzy czekają na zagranicznych turystów. Zwiedzając kolejne miasta korzystaj z autokarów oraz kolei. Na miejscu zaopatrz się zarówno w lokalną walutę jak i dolary amerykańskie.

góra | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Accompanying Template Tutorial | Login